Heilige Familie

 

Pastoor André Kalumba 0488326620 kalumbanzemba@yahoo.com
Diaken Stijn Hantson 0468119258 stijn.hantson@gmail.com
Teamlid Maria Debussche 051 302216 mariadebussche@telenet.be
Teamlid Chantal Vandenbulcke 051301851

 

0472407794

chantal_vandenbulcke@telenet.be
Teamlid Anne Sophie Vandeputte 051 317635 a.sophie.vandeputte@skynet.be
Gebedsleider Dirk Declercq 051 313836 dirkmjdeclercq@skynet.be
Gebedsleider Maria Debussche 051302216
0477261662
mariadebussche@telenet.be
Doop-pastoraal   051 301893 parochieheiligefamilie@gmail.com
Eerste
communie
Christine Witdouck 051 388733 witdouck.christine@telenet.be
Vormsel-
catechese
Anne Sophie Vandeputte 051 317635 a.sophie.vandeputte@skynet.be
Huwelijks-voorbereiding   051 301893 parochieheiligefamilie@gmail.com
Lectoren Wim Vangheluwe 051 305397 vangheluwe.samyn@scarlet.be
Misdienaars Maria Debussche 051 301893 parochieheiligefamilie@gmail.com
Zieken(huis)
bezoek
  051 301893 parochieheiligefamilie@gmail.com
Rouwzorg   051 301893 parochieheiligefamilie@gmail.com
Parochieraad Filip Beke 051 309828 beke.filip@skynet.be
Welzijnszorg   051 301893 parochieheiligefamilie@gmail.com
Broederlijk Delen Frieda Devoldere 051 311023 frivooldere@gmail.com
Jeugdkoor Griet Maertens 051 317961 grietmaertens@skynet.be
H. Familiekoor Heidi Rommel 051 309828 heidi.rommel@skynet.be
Kerk en Leven Veerle Verscheure 0477 568501  
Kerkfabriek Marc Debode 051 302235 marc.debode@outlook.be

Aankomende activiteiten

mei
22
wo
09:00 Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
mei 22 @ 09:00
Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
Weekdageucharistieviering
18:00 Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
mei 22 @ 18:00
Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
Weekdageucharistieviering in de kapel.
18:30 Noveen H. Rita @ H. Hartkerk
Noveen H. Rita @ H. Hartkerk
mei 22 @ 18:30 – 19:30
De negen donderdagen ter ere van de Heilige Rita op: 7 – 14 – 21 maart 2024 4 – 11 – 18 – 25 april 2024 2 – 16 mei...
mei
23
do
18:30 Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
mei 23 @ 18:30
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering ter ere van de Heilige Rita.
mei
24
vr
18:30 Avondgebed Sint Michielsbeweging @ Heilig Hartkerk
Avondgebed Sint Michielsbeweging @ Heilig Hartkerk
mei 24 @ 18:30
Avondgebed Sint Michielsbeweging @ Heilig Hartkerk
We komen graag samen om te bidden voor mensen in nood, voor de Kerk en voor de wereld. Van harte welkom