Sint Tillo

Pastoor E.H. André Kalumba 051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Pastoor E.H. Matthias Noë 0474/238622 matthias.noe@gmail.com
Teamlid Ann Denys 051/308976 denys.ann@skynet.be
Teamlid Mia Huysentruyt 051/308679 mia.huysentruyt@skynet.be
Gebedsleider Rita Debusschere 051/304519
Gebedsleider Bernice Demasure 051/302592
Gebedsleider Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Dooppastoraal Lieve Christiaens 0473/589119 lieve.christiaens@hotmail.com
Eerste Communie

 

 

De Stadsparel

St.-Rafaëlsschool
BLO De zonnebloem

 

051/303552

051/304777

051306308

 

destadsparel@prizma.be

mailto:sint-rafael@prizma.be

lynn.moyaert@prizma.be

 

Vormselwerking St.-Tillo, St.-Rafaëls,
H. Hart
Filip Mulier 0479/800778 filip.mulier@sintcrispijnizegem.be
Lectoren E.H. André
Kalumba
051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Misdienaars Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Zieken(huis)bezoek E.H André
Kalumba
051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Vrienden van Lourdes Rita Debusschere 051/304519
Sint-Gregoriuskoor Rieta Desmet 051/321316 rieta.desmet@skynet.be
Scola Cantorum sancti gregorij Hans Vandoorne 051/310522
Kerk en Leven Jeanique Degroote 051/300847 Jeanique.degroote.decanaat@proximus.be
Kerkfabriek Dirk Vanwalleghem 0478/879580 dirk.vanwalleghem@telenet.be

Aankomende activiteiten

jan
22
za
18:00 Eucharistieviering H. Familie Li... @ Kerk H. Familie - Bosmolens
Eucharistieviering H. Familie Li... @ Kerk H. Familie - Bosmolens
jan 22 @ 18:00
Eucharistieviering H. Familie Livestream @ Kerk H. Familie - Bosmolens
Eucharistieviering via livestream die ook fysiek kan worden bijgewoond.
jan
26
wo
09:00 Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
jan 26 @ 09:00
Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
Weekdageucharistieviering
18:00 Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
jan 26 @ 18:00
Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
Weekdageucharistieviering in de kapel.