Sint Tillo

Pastoor E.H. Herman Lecluyse 051/300847 herman.lecluyse@skynet.be
Pastoor E.H. Matthias Noë 0472/238622 matthias.noe@gmail.com
Teamlid Ann Denys 051/308976 denys.ann@skynet.be
Teamlid Mia Huysentruyt 051/308679 mia.huysentruyt@skynet.be
Gebedsleider Rita Debusschere 051/304519
Gebedsleider Bernice Demasure 051/302592
Gebedsleider Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Dooppastoraal Lieve Christiaens 0473/589119 lieve.christiaens@hotmail.com
Eerste Communie

 

 

De Stadsparel

St.-Rafaëlsschool
BLO De zonnebloem

 

051/303552

051/304777

051306308

 

destadsparel@prizma.be

mailto:sint-rafael@prizma.be

lynn.moyaert@prizma.be

 

Vormselwerking St.-Tillo Filip Mulier 051/308976 filip.mulier@sintcrispijnizegem.be
Vormselwerking groep St.-Rafael Ann Samoy ann.samoy@gmail.com
Lectoren Herman Lecluyse 051/300847 herman.lecluyse@skynet.be
Misdienaars Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Zieken(huis)bezoek Herman Lecluyse 051/300847 herman.lecluyse@skynet.be
Vrienden van Lourdes Rita Debusschere 051/304519
Sint-Gregoriuskoor Rieta Desmet 051/321316 rieta.desmet@skynet.be
Scola Cantorum sancti gregorij Hans Vandoorne 051/310522
Kerk en Leven Jeanique Degroote 051/300847 jeanique.degroote.decanaat@proximus.be
Kerkfabriek Luc Strobbe 051/301678

Aankomende activiteiten

sep
24
do
18:30 Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
sep 24 @ 18:30
Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
Weekdageucharistieviering
18:30 Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
sep 24 @ 18:30
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering ter ere van de Heilige Rita
sep
25
vr
08:00 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
sep 25 @ 08:00
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Weekdageucharistieviering
sep
26
za
14:00 Eerste Communie De Stadparel @ Kerk St.-Tillo
Eerste Communie De Stadparel @ Kerk St.-Tillo
sep 26 @ 14:00
Eerste Communie De Stadparel @ Kerk St.-Tillo
Eerste Communieviering De Stadsparel
16:00 Eerste Communie H. Hart en De Zo... @ Kerk St.-Tillo
Eerste Communie H. Hart en De Zo... @ Kerk St.-Tillo
sep 26 @ 16:00
Eerste Communie H. Hart en De Zonnebloem @ Kerk St.-Tillo
Eerste Communieviering H. Hart en De Zonnebloem
17:30 Eucharistieviering @ Kerk Sint-Pieter Emelgem
Eucharistieviering @ Kerk Sint-Pieter Emelgem
sep 26 @ 17:30 – 18:30
Eucharistieviering @ Kerk Sint-Pieter Emelgem