Sint Tillo

Pastoor E.H. André Kalumba 051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Diaken Stijn Hantson 0468/119258 stijn.hantson@gmail.com
Teamlid Mia Huysentruyt 051/308679 mia.huysentruyt@skynet.be
Gebedsleider Rita Debusschere 051/304519
Gebedsleider Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Dooppastoraal Anja Cools anjacools82@gmail.com
Eerste Communie

 

 

De Stadsparel

St.-Rafaëlsschool
BLO De zonnebloem

 

051/303552

051/304777

051306308

 

destadsparel@prizma.be

mailto:sint-rafael@prizma.be

lynn.moyaert@prizma.be

 

Vormselwerking St.-Tillo, St.-Rafaël,
H. Hart
Filip Mulier
Sofie Therry
0479/800778
0490/263448
filip.mulier@sintcrispijnizegem.be
parochieassistent.sofie@gmail.com
 Lectoren E.H. André
Kalumba
051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Misdienaars Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Zieken(huis)bezoek E.H André
Kalumba
051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Vrienden van Lourdes Rita Debusschere 051/304519
Sint-Gregoriuskoor Rieta Desmet 051/321316 rieta.desmet@skynet.be
Scola Cantorum sancti gregorij Hans Vandoorne 051/310522
Kerk en Leven Jeanique Degroote 051/300847 Jeanique.degroote.decanaat@proximus.be
Kerkfabriek Dirk Vanwalleghem 0478/879580 dirk.vanwalleghem@telenet.be

Aankomende activiteiten

jul
18
do
18:30 Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
jul 18 @ 18:30
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering ter ere van de Heilige Rita.