Sint Tillo

Pastoor E.H. André Kalumba 051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Pastoor E.H. Matthias Noë 0474/238622 matthias.noe@gmail.com
Teamlid Ann Denys 051/308976 denys.ann@skynet.be
Teamlid Mia Huysentruyt 051/308679 mia.huysentruyt@skynet.be
Gebedsleider Rita Debusschere 051/304519
Gebedsleider Bernice Demasure 051/302592
Gebedsleider Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Dooppastoraal Lieve Christiaens 0473/589119 lieve.christiaens@hotmail.com
Eerste Communie

 

 

De Stadsparel

St.-Rafaëlsschool
BLO De zonnebloem

 

051/303552

051/304777

051306308

 

destadsparel@prizma.be

mailto:sint-rafael@prizma.be

lynn.moyaert@prizma.be

 

Vormselwerking St.-Tillo, St.-Rafaëls,
H. Hart
Filip Mulier 0479/800778 filip.mulier@sintcrispijnizegem.be
Lectoren E.H. André
Kalumba
051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Misdienaars Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Zieken(huis)bezoek E.H André
Kalumba
051/300847 kalumbanzemba@yahoo.com
Vrienden van Lourdes Rita Debusschere 051/304519
Sint-Gregoriuskoor Rieta Desmet 051/321316 rieta.desmet@skynet.be
Scola Cantorum sancti gregorij Hans Vandoorne 051/310522
Kerk en Leven Jeanique Degroote 051/300847 Jeanique.degroote.decanaat@proximus.be
Kerkfabriek Dirk Vanwalleghem 0478/879580 dirk.vanwalleghem@telenet.be

Aankomende activiteiten

dec
1
do
18:30 Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
dec 1 @ 18:30
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering ter ere van de Heilige Rita.
dec
4
zo
09:00 Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
dec 4 @ 09:00 – 10:00
Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
Eucharistieviering
09:00 Eucharistieviering St.-Jan de Do... @ kerk St.-Jan de Doper
Eucharistieviering St.-Jan de Do... @ kerk St.-Jan de Doper
dec 4 @ 09:00 – 10:00
Eucharistieviering St.-Jan de Doper Livestream @ kerk St.-Jan de Doper
Eucharistieviering via livestream die ook fysiek kan worden bijgewoond