Sint Tillo

Pastoor E.H. Herman Lecluyse 051/300847 herman.lecluyse@skynet.be
Pastoor E.H. Matthias Noë 0472/238622 matthias.noe@gmail.com
Teamlid Ann Denys 051/308976 denys.ann@skynet.be
Teamlid Mia Huysentruyt 051/308679 mia.huysentruyt@skynet.be
Gebedsleider Rita Debusschere 051/304519
Gebedsleider Bernice Demasure 051/302592
Gebedsleider Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Dooppastoraal Lieve Christiaens 0473/589119 lieve.christiaens@hotmail.com
Eerste Communie St.-Tillo/St.-Jozefsschool
St.-Rafaëlsschool
BLO De zonnebloem
051/303552

051/304777

051306308

st.tillo.izegem@skynet.be

secretariaat@sintrafaelsschool.be
info@zonnebloemschool.be

Vormselwerking St.-Tillo Filip Mulier 051/308976 filip.mulier@sintcrispijnizegem.be
Vormselwerking groep St.-Rafael Ann Samoy ann.samoy@gmail.com
Lectoren Herman Lecluyse 051/300847 herman.lecluyse@skynet.be
Misdienaars Rudy Folens 051/313741 rudyfolens@skynet.be
Zieken(huis)bezoek Herman Lecluyse 051/300847 herman.lecluyse@skynet.be
Vrienden van Lourdes Rita Debusschere 051/304519
Sint-Gregoriuskoor Rieta Desmet 051/321316 rieta.desmet@skynet.be
Scola Cantorum sancti gregorij Hans Vandoorne 051/310522
Kerk en Leven Jeanique Degroote 051/300847 jeanique.degroote.decanaat@proximus.be
Kerkfabriek Luc Strobbe 051/301678

Aankomende activiteiten

feb
24
ma
18:30 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
feb 24 @ 18:30
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Weekdageucharistieviering.
19:00 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
feb 24 @ 19:00
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
Weekdageucharistieviering
feb
25
di
08:30 Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
feb 25 @ 08:30
Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
Weekdageucharistieviering
08:45 Gebedsviering @ Sacristie St.-Jan de Doperkerk
Gebedsviering @ Sacristie St.-Jan de Doperkerk
feb 25 @ 08:45
Gebedsviering @ Sacristie St.-Jan de Doperkerk
Weekdaggebedsviering
18:30 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
feb 25 @ 18:30
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Weekdageucharistieviering.
19:00 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
feb 25 @ 19:00
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
Weekdageucharistieviering
feb
26
wo
07:45 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
feb 26 @ 07:45
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Weekdageucharistieviering
10:30 Kerkbezoek met de tochtgenoot op... @ Sint-Tillokerk
Kerkbezoek met de tochtgenoot op... @ Sint-Tillokerk
feb 26 @ 10:30 – 11:30
Kerkbezoek met de tochtgenoot op Aswoensdag (groep Sint-Tillo) @ Sint-Tillokerk
Kerkbezoek met de tochtgenoot op Aswoensdag. 2 keuzes : A: 10u30 – 11u30 B : 13u30 – 14u30
12:00 Aswoensdagviering en sobermaal m... @ Sint-Tillokerk en zaal Nele
Aswoensdagviering en sobermaal m... @ Sint-Tillokerk en zaal Nele
feb 26 @ 12:00 – 13:30
Aswoensdagviering en sobermaal met de vormelingen @ Sint-Tillokerk en zaal Nele
Aswoensdagviering en sobermaal voor de vormelingen groep Heilig Hart, Sint-Tillo en Sint-Rafaël. 3,50 euro voorzien voor het sobermaal in zaal Nele.  
19:00 Aswoensdag – asviering @ Sint-Pieterskerk Emelgem
Aswoensdag – asviering @ Sint-Pieterskerk Emelgem
feb 26 @ 19:00 – 20:00
Aswoensdag - asviering @ Sint-Pieterskerk Emelgem
Aswoensdagviering met de vormelingen