Sint-Pieter Emelgem

Naam Tel/GSM Emailadres
Coördinator Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Gebedsleider Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Dooppastoraal Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Eerste Communiewerking Ann Verstraete
Charlotte Seynhaeve
051/315061
051/301128
verstraete.ann@fulladsl.be

charlotteseynaeve@outlook.com

Vormselwerking E.H. Matthias Noë 0474/238622 matthias.noe@gmail.com
Lectoren Kristien Allary 051/300441 kristienallary@hotmail.com
Misdienaars Magda Vanderheere 0472/759777 mailto:magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Zieken(huis)bezoek Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Ziekencommunie Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Welzijnszorg Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Broederlijk Delen Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Vrienden van Lourdes Marleen Maes 0499382040
Mannenkoor De Kerels Ivan Vandekerckhove 0476433308 ivan.vandekerckhove@gmail.com
St.-Pieterskoor Herman Vandenbroucke 0495930690 herman_vandenbroucke@telenet.be
Kerk en Leven Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
 Plaatselijke pastorale ploeg André Vanneste 051 30 18 33 andrevanneste@skynet.be
Plaatselijke pastorale ploeg
Willy Ghesquiere 051 31 89 64 willy.ghesquiere1@telenet.be
 Plaatselijke pastorale ploeg Sonja Vandekerckhove 0477 45 64 41 sonja.vandekerckhove@hotmail.be
Kerkbestuur Luc Ghekiere 051/309930
0476/456748
luc.ghekiere@telenet.be

Aankomende activiteiten

jul
8
wo
19:00 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
jul 8 @ 19:00
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
Weekdageucharistieviering
jul
9
do
18:30 Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
jul 9 @ 18:30
Eucharistieviering @ Weekkapel H. Familiekerk
Weekdageucharistieviering
jul
10
vr
08:00 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
jul 10 @ 08:00
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Tillokerk
Weekdageucharistieviering
jul
13
ma
19:00 Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
jul 13 @ 19:00
Eucharistieviering @ Weekkapel St.-Pieterskerk
Weekdageucharistieviering
jul
14
di
08:45 Gebedsviering @ Sacristie St.-Jan de Doperkerk
Gebedsviering @ Sacristie St.-Jan de Doperkerk
jul 14 @ 08:45
Gebedsviering @ Sacristie St.-Jan de Doperkerk
Weekdaggebedsviering