Sint-Pieter Emelgem

Naam Tel/GSM Emailadres
Coördinator Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Plaatselijke
pastorale ploeg
André Vanneste 051 301833 andrevanneste@skynet.be
Plaatselijke
pastorale ploeg
Willy Ghesquière 051 318964 willy.ghesquiere1@telenet.be
Plaatselijke
pastorale ploeg
Sonja Vandekerckhove 0477 456441 sonja.vandekerckhove@hotmail.be
Gebedsleider Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Dooppastoraal Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Eerste
Communiewerking
Ann Verstraete

Charlotte Seynhaeve

051 315061

051 301128

 

verstraete.ann@fulladsl.be

charlotteseynaeve@outlook.com

Vormselwerking Matthias Noë 0474 238622 matthias.noe@gmail.com
Zieken(huis)bezoek Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Ziekencommunie Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Welzijnszorg Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Broederlijk Delen Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Vrienden van Lourdes Marleen Maes 0499382040
Mannenkoor De Kerels Ivan Vandekerckhove 0476433308 ivan.vandekerckhove@gmail.com
St.-Pieterskoor Herman Vandenbroucke 0495930690 herman_vandenbroucke@telenet.be
Kerk en Leven Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Lectoren Kristien Allary 051 300 441 kristienallary@hotmail.com
Misdienaars
Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Kerkbestuur Luc Ghekiere 051/309930
0476/456748
luc.ghekiere@telenet.be

Aankomende activiteiten

sep
23
do
18:30 Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
sep 23 @ 18:30
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering ter ere van de Heilige Rita.