Sint-Pieter Emelgem

Naam Tel/GSM Emailadres
Coördinator Magda Vanderheere 0472759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Pastoor André Kalumba 0488326620 kalumbanzemba@yahoo.com
Diaken Stijn Hantson 0468119258 stijn.hantson@gmail.com
Plaatselijke
pastorale ploeg
André Vanneste 051301833 andrevanneste@skynet.be
Plaatselijke
pastorale ploeg
Willy Ghesquière 051318964 willy.ghesquiere1@telenet.be
Plaatselijke
pastorale ploeg
Sonja Vandekerckhove 0477456441 sonja.vandekerckhove@hotmail.be
Gebedsleider Magda Vanderheere 0472759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Dooppastoraal Magda Vanderheere 0472759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Eerste
Communiewerking
Charlotte Seynhaeve 051 301128 charlotteseynaeve@outlook.com
Vormselwerking Magda Vanderheere 0472759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Zieken(huis)bezoek Magda Vanderheere 0472759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Ziekencommunie Magda Vanderheere 0472759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Welzijnszorg Magda Vanderheere 0472759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Broederlijk Delen Magda Vanderheere 0472759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Mannenkoor De Kerels Jan Maertens 0473/233367 jan.maertens@hotmail.com
St.-Pieterskoor Herman Vandenbroucke 0495/930690 herman_vandenbroucke@telenet.be
Kerk en Leven Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Lectoren Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Misdienaars
Magda Vanderheere 0472/759777 magda.vanderheere@sintcrispijnizegem.be
Kerkbestuur Luc Ghekiere 051/309930
0476/456748
luc.ghekiere@telenet.be

Aankomende activiteiten

feb
1
wo
09:00 Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
feb 1 @ 09:00
Eucharistieviering St.-Blasius @ Kerk St.-Blasius
Weekdageucharistieviering
18:00 Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
feb 1 @ 18:00
Eucharistieviering St.-Pieter @ St.-Pieterskerk
Weekdageucharistieviering in de kapel.
feb
2
do
18:30 Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
feb 2 @ 18:30
Gebedsviering Heilige Rita @ Kerk H. Hart
Gebedsviering ter ere van de Heilige Rita.